Подетално

Подетални информации

ИНФОРМАЦИИ ЗА ХОТЕЛ

 • ANTALYA HOTEL 

  Положба: 
  Хотелот е сместен на 3км од центарот на Анталија и 12км од аеродромот. 

  Сместување: Вкупен број на соби 159. Стандардни соби 144 (26м², макс.2+1 лица), 8 поврзани соби (две стандардни соби одвоени со врата), една соба за хендикепирани лица, 4 Grand De luxe suit (46м², една спална соба и една дневна соба) и еден Royal suit (77м², две спални соби и една дневна соба, едно купатило). Сите соби се со балкон, купатило, туш, централна клима, телефон, мини бар (дополнително се наплатува), сеф (дополнително се наплатува), интернет, сателитска ТВ и музички канали. 

  Услуга: 
  Полупансион-шведска маса за појадок и вечера, сета останата храна и пијалоци се наплатуваат. 

  Содржини: 
  Главен ресторан-шведска маса, Isabel ресторан на горниот спрат од хотелот со прекрасна панарома, Lobby бар, Snack бар покрај базенот и бар на плажа. Продавници, перална и хемиско чистење, доктор на барање, телефон, факс, rent a car, собна послуга се наплатуваат. 

  Плажа 
  Хотелот е на карпа, до плажата водат скали, има платформа со чадори за сонце и лежалки кои не се наплатуваат. 

  Спорт и забава 
  Отворен и затворен базен со дел за деца, фитнес центар, сауна и турска бања, соба со пареа, џакузи, масажа и салон за убавина дополнително се наплатуваат.  

Политика и услови


Денови : 7 | Ноќи : 8


Вклучува


 • Cab Facilities
 • Local tax
 • Playground Nearby
 • Return Ferry Tickets
 • Bike equipment
 • Complimentary Breakfast
 • Local Guides/Maps
 • Collision Coverage
 • Transportation
 • Restaurant Nearby
 • Golf Nearby
 • Deluxe Coach
 • Central Air/Heat
 • Parking
 • Guides / Assistance
 • Live entertainment
 • Dinner
 • Cruise
 • Room service and meals
 • Professional tour escort
 • Beach Access
 • Roundtrip Hotel Transfers
 • Suitable for Children
 • Historic Area Nearby
 • Snowcat ride
 • Admission to park(s)
 • Driver
 • Diving Nearby
 • Service fee for tour guide
 • Air Conditioning
 • Internet Access
 • Hotel pickup and drop off
 • Amusement Park Nearby
 • Gratuities (optional)
 • Safety deposit boxes
 • Lunch
 • wheelchair
 • Jetski Tours Nearby
 • Shopping
 • Deck Furniture
 • Security System
 • State/National Park Nearby

Исклучоци


 •     Extra stay pre/post tour    
 •     Extra water bottle charges    
 •     Medicines required if any    
 •     Airfare & airport taxes    
 •     Visa charges    
 •     Insurance    
 •     Passport costs    
 •     All meals and drinks    
 •     Tips to coach drivers    
 •     Tips and Gratuities    
 •     Return Airport Transfer    
 •     Any optional tours    
 •     Any airport arrival/departure tax    
 •     Alcoholic beverages    
Додајте во листа на желби
Хотел ANTALYA HOTEL - Fibula
Скопје
Начин на резервација
Одберете Дата
Со Број Цена
Луѓе 30,318 30,318
Деца 11,780 0
Новороденчиња 11,780 0

Вкупно 30,318 Денари
Аванс 0 Денари

Оставете мислење x

Напомена : Откако ќе го оставите вашето мислење нема да може да го промените или избришете

Превземете ја мобилната апликација!

Нашата мобилна апликација е спремна за вашите брзи резервации и ви нуди: Безбедно плаќање, лесен процес во четири чекори, и елегантен кориснички дизајн.

ios
android
apps