Филтер за пребарување

  
  
  
  
  
620 Денари

Fibula - ВЕЛИГДЕН ВО…

Скопје

Ден 1 - 13.04.2017 (Четврток) Поаѓање во 23:00 часот од автобуска станица на перонот за меѓународни поаѓања.  Ноќно возење преку Косово и Албанија по новиот автопат до Будва со попатни…

7,750 Денари

Fibula - Veligden vo…

Скопје

Атина - главен град и најголем  во  Грција колевка на модерната цивилизација. Модерна Атина е космополитски град додека пак старогрчка Атина била моќен град -држава и познат филозофски…

27,528 Денари

Fibula - Хотел CLUB…

Скопје

CLUB HOTEL FALCON  Положба  Хотелот е лоциран во Анталија, на 5км од центарот на градот и 17км од аеродромот во Анталија.  Сместување Вкупен број на соби 225, во 5 блока. Стандардни…

30,318 Денари

Хотел ANTALYA HOTEL…

Скопје

ИНФОРМАЦИИ ЗА ХОТЕЛ ANTALYA HOTEL  Положба:  Хотелот е сместен на 3км од центарот на Анталија и 12км од аеродромот.  Сместување: Вкупен број на соби 159. Стандардни соби…

6,572 Денари

AtlantiS - Kempinski…

Скопје

Доживејте луксузен престој во најмодерниот зимски ресорт на Балканот и откријте ја мистеријата на еден од најзначајните културно историски центри во Бугарија. Сместен во срцето на Пирин планина,…

9,858 Денари

AtlantiS - Прага Велигден…

Скопје

ВЕЛИГДЕН 2017 ВО ПРАГА 13.04 – 18.04.2017 (6 дена / 3 ноќевања)    1 ден (13.04.2017 – Четврток) СКОПЈЕ – СРБИЈА – УНГАРИЈА-СЛОВАЧКА Состанок во Скопје…

10,230 Денари

Теабо Травел - Венеција

Скопје

Минхен (дворците на баварија) 1 ден СКОПЈЕ – МИНХЕН Состанок на групата во 12,00 часот на договорено место. Тргнување во 12,30 кон  Минхен. Ноќно возење со попатни паузи за одмор.…

31,000 Денари

Марте Травел - КРСТАРЕЊЕ…

Скопје

12 дена/ 11 ноќи (9 ноќи крстарење) 1. ден (01.10.2016.) СКОПЈЕ – САВОНА Состанок на патниците на паркингот кај спортска сала Борис Трајковски во 09:30 часот. Поаѓање во 10:00 часот. Патување…
Превземете ја мобилната апликација!

Нашата мобилна апликација е спремна за вашите брзи резервации и ви нуди: Безбедно плаќање, лесен процес во четири чекори, и елегантен кориснички дизајн.

ios
android
apps