Подетално

Подетални информации

Хотел Монтенегро е 2 минути пешачење од плажа. Се наоѓа во Струга, Хотел Монтенегро нуди прифатлива соби со бесплатен Wi-Fi и паркинг. Ресторан и нуди македонската деликатеси и тоа е 100 метри од плажа.

Нуди модерен мебел во собата во минималистички декор, секоја единица има ТВ, со сопствена бања и приватна тераса.

На лице место ресторан служи со различни македонска кујни, кои вклучуваат вегетаријански јадења, Хотелот Монтенегрое блиску од продавниците и рестораните на градот Струга.

 Начин на плаќање

Credit Card -


Пријавување

Пријавување : 09:00 AM
Заминување : 09:00 PM

Содржини и објекти во близина
Аеродромски транспорт
Бизнис центар
За лица со инвалидитет
Ноќен клуб
Перална
Ресторант
Wi-Fi Интернет
Кафе бар
Базент
Паркинг
Автобус
Фитнес центар
Пешкири
Игротека
Клима
Банкет сала
Банкомати
Лифт
Домашни миленици
Шлеп служба
Додајте во листа на желби
Hotel Montenegro Struga Од ноќ
Струга 1,612 Цена
Достапност и цени
Пребарувањето не даде резултати
Оставете мислење x

Оценка  1 / 10

Напомена : Откако ќе го оставите вашето мислење нема да може да го промените или избришете

Превземете ја мобилната апликација!

Нашата мобилна апликација е спремна за вашите брзи резервации и ви нуди: Безбедно плаќање, лесен процес во четири чекори, и елегантен кориснички дизајн.

ios
android
apps