Подетално

Подетални информации

Хотел Викторија се наоѓа во резиденцијалниот дел на Скопје, во мирно и пријатно опкружување, недалеку од центарот на градот. Нудејќи им на гостите мирна и пријатна атмосфера, Хотел Викторија е идеално место за Вашите бизнис патувања и состаноци.

Хотел Викторија располага со :

- 25 соби:

– 1 апартман (4 лица)

– 3 еднокреветни соби

– 1 economy еднокреветна соба

– 4 двокреветни соби со брачен лежај

– 16 двокреветни соби со одвоени кревети

- Сала за состаноци/ ресторан од затворен тип со капацитет од 50 лица

- Затворен паркинг со 24/7 обезбедување

- 100% покриеност на хотелот со бесплатна LAN и Wireless интернет конекција

- Лифт

- 24 часа отворен бар само за гости на хотелот

- Летна тераса со капацитет од 20 седишта
Пријавување

Пријавување : 09:00 AM
Заминување : 09:00 PM

Содржини и објекти во близина
Аеродромски транспорт
Бизнис центар
За лица со инвалидитет
Ноќен клуб
Перална
Ресторант
Wi-Fi Интернет
Кафе бар
Базент
Паркинг
Автобус
Фитнес центар
Пешкири
Игротека
Клима
Банкет сала
Банкомати
Лифт
Домашни миленици
Шлеп служба
Додајте во листа на желби
Hotel Viktorija Од ноќ
Скопје 1,860 Цена
Достапност и цени
Пребарувањето не даде резултати
Оставете мислење x

Оценка  1 / 10

Напомена : Откако ќе го оставите вашето мислење нема да може да го промените или избришете

Превземете ја мобилната апликација!

Нашата мобилна апликација е спремна за вашите брзи резервации и ви нуди: Безбедно плаќање, лесен процес во четири чекори, и елегантен кориснички дизајн.

ios
android
apps