Подетално

Подетални информации

Хотел Леонардо е модерна и удобна и со 3 *** , кој се наоѓа само 1 км од центарот на градот. Со своите 15 модерно и релаксирачки соби, Хотел Леонардо постојано го одржува својот карактер како бизнис хотел, кој прави чуства сите да се чуствуваме како да сме бо поголемите хотели, додека обрнувајќи особено внимание на секој детаљ, како во угостителство персоналот и другите услуги.

Секоја соба е опремена со сопствено купатило, анатомски анти-алергиски кревети, мини бар, LCD телевизор, AC, централно греење, бесплатен Wi-Fi интернет пристап, фен, котел, како и тераса со градина што дополнително ја зголемува удобноста и пријатното амбиент.

Вклучена е појадок во цената. Во случај на подолг престој, се додаваат порции на локалната кујна во менито за подобрување на различни храна.
Пријавување

Пријавување : 09:00 AM
Заминување : 09:00 PM

Содржини и објекти во близина
Аеродромски транспорт
Бизнис центар
За лица со инвалидитет
Ноќен клуб
Перална
Ресторант
Wi-Fi Интернет
Кафе бар
Базент
Паркинг
Автобус
Фитнес центар
Пешкири
Игротека
Клима
Банкет сала
Банкомати
Лифт
Домашни миленици
Шлеп служба
Додајте во листа на желби
Hotel Leonardo Од ноќ
Скопје 3,224 Цена
Достапност и цени
Пребарувањето не даде резултати
Оставете мислење x

Оценка  1 / 10

Напомена : Откако ќе го оставите вашето мислење нема да може да го промените или избришете

Превземете ја мобилната апликација!

Нашата мобилна апликација е спремна за вашите брзи резервации и ви нуди: Безбедно плаќање, лесен процес во четири чекори, и елегантен кориснички дизајн.

ios
android
apps