Подетално

Подетални информации

Хотел ресторанот Арабела започнува со работа на 1-ви Јули 2000-та година и е елегантен хотел кој е добро познат во околината на Кичево, Македонија. 

Хотелот поседува 24 удобни добро приспособени соби со сите неопходности, и дизајн кој придонесува до добивање на позитивни впечатоци. Во овој хотел се чувствувате како да сте во сопствениот дом. 

Ресторанот со прекрасен дизајн има работно време од 6-24 и ви нуди разни специјалитети од богато мени и традиционална кујна. 
Хотелот исто така поседува 3 сали во кои може да се организираат состаноци, семинари, родендени и други настани.

Секогаш сте добредојдени! 
Пријавување

Пријавување : 09:00 AM
Заминување : 09:00 PM

Содржини и објекти во близина
Аеродромски транспорт
Бизнис центар
За лица со инвалидитет
Перална
Ресторант
Wi-Fi Интернет
Паркинг
Автобус
Пешкири
Клима
Банкет сала
Банкомати
Лифт
Домашни миленици
Шлеп служба
Додајте во листа на желби
Hotel Arabela Од ноќ
Аеродром, Скопје, Скопjе, Македонија 1,860 Цена
Достапност и цени Ноќи 1
Соби

Double or Twin Rooms Денари 3,720
Цена 1 Ноќи

Луѓе 3 Деца 3


Собите се опремени со :

Соби

Two-Bedroom Apartment Денари 3,100
Цена 1 Ноќи

Луѓе 2 Деца 2

Подетални информации :

.


Собите се опремени со :

Оставете мислење x

Оценка  1 / 10

Напомена : Откако ќе го оставите вашето мислење нема да може да го промените или избришете

Превземете ја мобилната апликација!

Нашата мобилна апликација е спремна за вашите брзи резервации и ви нуди: Безбедно плаќање, лесен процес во четири чекори, и елегантен кориснички дизајн.

ios
android
apps