Подетално

Подетални информации

Exclusive Apartments Struga се наоѓаат на 5 минути пешачење од Охридското Езеро. Бесплатен Wi-Fi пристап е на располагање. Бесплатен паркинг е можно на лице место.

Сите сместувачки единици функција телевизор со кабелска телевизија.Некои, исто така имаат кујна и балкон со поглед на Охридското Езеро или град.Бањите се опремени со туш.

Во Exclusive Apartments Struga гостите ќе можат да уживаат и на терасите . Покрај тоа, перење и пеглање услуги се достапни.

Exclusive Apartments Struga се наоѓа на 1 км од центарот на Струга и 11 км од аеродромот во Охрид.

Exclusive Apartments Struga  исто така, е оценет за најдобра вредност во Струга! Гости си добива повеќе за своите пари, кога во споредба со други својства во овој град.

 
Пријавување

Пријавување : 09:00 AM
Заминување : 09:00 PM

Содржини и објекти во близина
Аеродромски транспорт
Бизнис центар
За лица со инвалидитет
Ноќен клуб
Перална
Ресторант
Wi-Fi Интернет
Кафе бар
Базент
Паркинг
Автобус
Фитнес центар
Пешкири
Игротека
Клима
Банкет сала
Банкомати
Лифт
Домашни миленици
Шлеп служба
Додајте во листа на желби
Exclusive Apartments Struga Од ноќ
Аеродром Охрид, Охрид, Македонија 3,100 Цена
Достапност и цени
Пребарувањето не даде резултати
Оставете мислење x

Оценка  1 / 10

Напомена : Откако ќе го оставите вашето мислење нема да може да го промените или избришете

Превземете ја мобилната апликација!

Нашата мобилна апликација е спремна за вашите брзи резервации и ви нуди: Безбедно плаќање, лесен процес во четири чекори, и елегантен кориснички дизајн.

ios
android
apps