Филтер за пребарување

  
  
  
  
  

1,612 Денари

Hotel Montenegro Struga

Струга

Хотел Монтенегро е 2 минути пешачење од плажа. Се наоѓа во Струга, Хотел Монтенегро нуди прифатлива соби со бесплатен Wi-Fi и паркинг. Ресторан и нуди македонската деликатеси и тоа е 100 метри…

3,224 Денари

Hotel Leonardo

Скопје

Хотел Леонардо е модерна и удобна и со 3 *** , кој се наоѓа само 1 км од центарот на градот. Со своите 15 модерно и релаксирачки соби, Хотел Леонардо постојано го одржува својот карактер како…

1,860 Денари

Hotel Arabela

Аеродром,…

Хотел ресторанот Арабела започнува со работа на 1-ви Јули 2000-та година и е елегантен хотел кој е добро познат во околината на Кичево, Македонија.  Хотелот поседува 24 удобни добро…

1,860 Денари

Hotel Viktorija

Скопје

Хотел Викторија се наоѓа во резиденцијалниот дел на Скопје, во мирно и пријатно опкружување, недалеку од центарот на градот. Нудејќи им на гостите мирна и пријатна атмосфера, Хотел Викторија…

1,984 Денари

Apart Hotel Kalonis

Скопје

Освен хотелот Kalonis Скопје се наоѓа во центарот на Скопје, во близина на тврдината Кале, до споменикот Филип II Македонски .Има 15 минути пешачење до Воин на коњ, Спомен куќата на Мајка Тереза…

3,100 Денари

Exclusive Apartments…

Аеродром Охрид,…

Exclusive Apartments Struga се наоѓаат на 5 минути пешачење од Охридското Езеро. Бесплатен Wi-Fi пристап е на располагање. Бесплатен паркинг е можно на лице место. Сите сместувачки единици…

3,100 Денари

Hotel Kuka na Umetnosta

Кичево

Куќата на Уметноста е оддалечена на само 6 км од центарот на Кичево, сместена на 960 метри надморска височина опкружена со густа борова и костенлива шума. Располага со 80 легла, два апартмани,…

4,898 Денари

Hotel Stone Bridge

Скопје

Хотелот Stone Bridge се наоѓа веднаш до Камениот мост, кој датира од 15-ти век и е главен симбол на Скопје. Сместен директно во културниот и комерцијален центар на градот, хотелот е одлична…
Превземете ја мобилната апликација!

Нашата мобилна апликација е спремна за вашите брзи резервации и ви нуди: Безбедно плаќање, лесен процес во четири чекори, и елегантен кориснички дизајн.

ios
android
apps